menu
> Jak začít > Školení
Naučte se ovládat BiddingManager levou zadní a staňte se skutečným biddingovým profesionálem na srovnávačích zboží

Webináře a školení

Pokud chcete být na zbožácích vidět, jste na správném místě! Vypsané webináře a školení jsou určené především pro majitele či zaměstnance e-shopů, marketingové specialisty a agentury starající se e-shopům o zbožové srovnávače. Pokud vám vypsané téma nebo termín školení nevyhovuje, nabízíme rovněž individuální školení a konzultace na míru vašim potřebám. Pro více informací nám neváhejte napsat na info@biddingmanager.cz.
Webinář: Efektivní bidding na Heurece a Zboží.cz za pomoci BiddingManageru
V bezplatném online webináři se zaměříme na to, jak dostat vaše produkty na bidované pozice a neprodělat při tom kalhoty. Zaměříme se na bidding na Heurece a Zboží.cz a vše si ukážeme prakticky v nástroji BiddingManager. Neminou vás ani tipy pro nastavování bidovacích strategií, postupy pro pravidelnou optimalizaci inzerce, a praktické bonusy pro účastníky školení. Školení není určené úplným začátečníkům, kteří na Heurece a Zboží.cz neinzerují. Účastník školení by měl mít základní znalost fungování srovnávačů zboží. Účast na webináři je ZDARMA, je ale nutná registrace.
Bonusy po absolvování školení
Individuální konzultace vašeho nastavení v BiddingManageru s bidovacím expertem Danielem Tomkem ZDARMA.
Praktický průvodce biddingem s tipy a postupy k optimalizaci inzerce na srovnávačích zboží. Dokument vám pomůže uvést informace ze školení do praxe.
Videozáznam online školení.
Aktuální termíny

Dan se na srovnávače zboží úzce specializuje 4 roky. Jeho denním chlebem je správa zbožákových účtů e-shopů a optimalizace biddingu na Heurece a Zboží.cz v bidovacím nástroji BiddingManager. Je expertem na produktové feedy a jejich úpravy pro nejrůznější inzertní systémy. Poradí si i se složitými požadavky zákazníků, připravuje feedy dle specifikací různých marketplaces nebo srovnávačů a má na starosti customizovaná řešení feedů pro klienty nástroje Xemel.
Daniel Tomek [ školitel ]

Vyzkoušejte si nástroj BiddingManager na 14 dní zdarma!

VYZKOUŠET ZDARMA
Rychlý kontakt
Rychlý kontakt x