×
menu

BiddingManager tým

Jsme kolektiv zapálených profíků, kteří věří v BiddingManager
Šárka Petříková
Head of Customer Care
více o mně
Vedu marketingové oddělení i naši on-line komunikaci a starám se o to, aby nás na e-commerce scéně bylo vidět. V rámci klientské péče je moje hlavní zodpovědnost vaše spokojenost. A kdy jsem nejspokojenější já? Doma s přítelem a mými kocoury Andym a Oliverem. Ideálně i s něčím dobrým na talíři.
Lucie Steffková
Chief Operations Officer
více o mně
Jako malá jsem chtěla být fotbalistkou, teď ale kopu za úplně jiný tým. Mým hřištěm se stal obchod a z pozice provozní ředitelky zodpovídám i za každodenní chod firmy. Baví mě vyhrávat, ale i pomáhat k výhře ostatním. Třeba volbou správného bidovacího nástroje. Už jste nás vyzkoušeli?
Rostislav Urbánek
Executive Director
více o mně
Sportuju, medituju, čtu a hlavně pracuju. Neustále přemýšlím, jak věci posunovat dopředu. Rozhoduju, jen když je to potřeba. Řídím, když už to opravdu nejde jinak. Chci, aby každý dělal jen to, co dělat chce. Pak mu totiž nevadí nést za svou práci zodpovědnost a na výsledku je to vždycky znát.
Michal Štorkán
Co-Founder & Innovator
více o mně
Hrabu se ve zbožácích, trochu programuju a v onlinu jsem dělal snad už úplně všechno. Baví mě tvořit nové věci a vymýšlet způsoby, jak sobě i ostatním usnadnit práci. Když už ale fakt potřebuju utéct od klávesnice, vyrazím do přírody. Sám nebo se svou psí parťačkou Kristie a zlatou retrívřicí Angie.
Tomáš Pavelek
Xemel Co-Founder & Project Manager
více o mně
Mám na starosti vývoj nástroje Xemel. Vymýšlím a vylepšuju postupy, které zjednodušují úpravu XML souborů. Mám rád čísla, tatarák a příjemnou společnost, a toho všeho se mi v práci v hojné míře dostává... Teda až na ten tatarák.
Dominika Pleváková
Sales Representative
více o mně
Když pominula klasická fascinace popelářským autem, rozhodla jsem se být kytaristkou ve slavné kapele. No, moc slavně to nedopadlo... Vás ale od slávy dělí třeba jen výběr správného bidovacího nástroje. A s tím vám rozhodně umím pomoci. Ozvěte se.
Martin Mohler
Head of Software Development
více o mně
Profesně mě zajímají nové technologie a jejich zavádění do praxe. Soukromě zas ekologie, knížky a vaření. Školím kolegy vývojáře a snažím se o maximální efektivitu své i jejich práce. A když vypnu počítač? Nabírám síly v čajovnách nebo se věnuji svým potkanicím.
Hedvika Antošová
Sales Representative
více o mně
Vždycky jsem chtěla umět čarovat a až v B[T] se mi to splnilo. Vykouzlili jsme unikátní službu, která vám pomáhá s párováním produktů na zbožácích, a pokud budete chtít, prozradím vám o ní víc. A co můžu prozradit o sobě? Že mám doma 3 kočky a kromě kouzlení ráda čtu, jím a koukám na filmy.
Tereza Hanzelková
BiddingManager Product Specialist
více o mně
Já jsem Terka, a pokud používáte Bidding[Manager], už mě určitě znáte. Každý den spolu řešíme optimalizaci vašich účtů, abyste na zbožácích dosahovali lepších výsledků. Miluju hory, sport a pocit z dobře odvedené práce. Nebaví mě škaredé počasí a to, když se na sebe lidi jen mračí.
Martina Petrunčíková
Marketing Consultant & Lecturer
více o mně
Příběh o tom, jak ze stážistů vykvétají specialisté není jenom pohádka. Sleduji to nejenom v práci, kde školím naši mladou krev, ale i na VŠB, kde přednáším o světě e-commerce. V agenturách, e-shopech a obecně v "onlajnu" se pohybuji už 12 let, proto se mnou kolegové v B[T] rádi konzultují svoje marketingové kroky.
Jiří Kostov
Development Manager
více o mně
Jsem zodpovědný za oddělení developmentu a jeho koordinaci v rámci projektů a lidí. V práci mě baví komunikace, koučing a situace, které jsou pro mě výzvou. Mimo práci cvičení, turistika a můj syn Matyáš.
Kateřina Kutá
Head of Finance & Accounting
více o mně
Vždycky jsem se chtěla hrabat v papírech, razítkovat a vyplňovat všechno, co se dá. Teď zodpovídám za ekonomický chod firmy, rozdávám úsměvy, výplatnice a faktury za služby B[T]. Ráda jezdím na lyžích a málokdy mě něco rozhodí. Když ale v mrazáku nenajdu hranolky a v lednici kečup, je se mnou k nevydržení :)
Šárka Kostelecká
Graphic Designer
více o mně
Jsem grafička. Pomocí štětce, gumy, lasa nebo kouzelné hůlky kouzlím vymazlené vizuály a dávám našim projektům tvář. V malíku mám i DTP, takže jsme krásní venku i na síti. Nejraději relaxuju v přírodě, miluju svoje domácí mazlíčky a baví mě různorodost mé práce.
Marek Moravec
BiddingTools Project Manager
více o mně
Plánuju, organizuju, kontroluju a vyhodnocuju vše tak, abych zajistil kontinuální vývoj a hladký chod systému Bidding[Tools]. Mimo to analyzuju data a optimalizuju výkon vašich e-shopů.
Krystian Szynder
Marketing Specialist & Creative Mind
více o mně
Koordinuji interní projekty, takže spolu asi nepřijdeme do styku. V každodenním styku jsem ale s kolegy napříč všemi odděleními. Dělám e-mailing, trochu copy a taky grafiku. Je potřeba rozeslat newsletter nebo připravit nějakou kreativu? Pak to pravděpodobně budu já, kdo se o to postará.
Filip Dvorský
Software Developer
více o mně
V práci mi říkají „Upír“ a jsem čerstvá krev v IT oddělení. Zakousl jsem se do programování pokročilých funkcí našeho bidovacího nástroje, takže pravidelný přísun nových zkušeností mám zajištěn. BiddingTools je služba, která řeší spoustu věcí za vás. Uvolní vám ruce od monotónních procesů, které vám doteď pily krev.
Dominik Vašíček
Software Developer
více o mně
Jsem Dominik a můj obvyklý pracovní den patří Xemelu. Vyvíjím back-end nástroje a podílím se na front-edu. Kromě toho poslouchám hudbu, čtu, piju dobré čaje a občas si zažongluju. Prostě relax na 100 způsobů.
Michaela Drastíková
Xemel Product Specialist
více o mně
Komunikuju s vámi po mailu i telefonu, vyřizuju agendu, připravuju podklady k našemu nejnovějšímu produktu. Řeším prostě vše, co se třeba jen okrajově týká Xemelu. A když po práci vypnu počítač, nasadím brusle nebo vyrazím s přáteli na chatu.
Markéta Křížová
Marketing Assistant
více o mně
Vždycky, když mám volnou chvíli, utíkám do přírody. Miluju totiž sport a pohyb všeho druhu. Kdysi jsem závodně tančila. Teď ale tancuju hlavně mezi školou a prací. Nejvíc mě zaměstnává párování produktů, ale ráda pomáhám se vším, co je u nás v marketingu právě potřeba.
Jakub Dolba
Xemel Co-Founder & Lead Developer
více o mně
Jsem hlavní vývojář Xemelu a moc mě baví sledovat, jak nám nástroj před očima dospívá. Než budu starý já, chtěl bych navštívit všechny země světa. Ještě mi jich sto a něco zbývá, takže minimálně na pár let mám ve volném čase co dělat.
Adam Komenda
Software Developer
více o mně
Klukovský sen být popelářem jsem zahodil do koše a začal programovat. Baví mě hledat nová řešení, nové cesty. Mám rád, když se projekt hýbe dopředu, a taky když se hýbu já. Dělám sporty všeho druhu, ale topka je beachvolleyball. Pohyb, léto, písek... Paráda.
Filip David
Marketing Analyst
více o mně
Jestli jsem křestním David nebo Filip teď není až tak podstatné. Důležité je, že (i díky mně) vám Bidding[Tools] šetří čas a peníze. Analyzuju data, páruju a optimalizuju výkon e-shopů. Pracuju, studuju a s rodinou nebo přáteli je mi vždycky nejlíp. A to křestní jméno? Filip.
Kristýna
Anti-Stress Manager
více o mně
Jeden chce nastavit ucho k podrbání, druhý podává kost k okousání, třetí odhazuje míček ke hraní a já běhám, aportuji, štěkám, očichávám... Někdy prostě nevím, kam dřív skočit. Takže když máme s páníčkem chvilku volna, rádi vyrazíme na klidnou procházku. Nebo se prostě jen tak válíme v pelechu.
Ondřej Slíva
Software Developer
více o mně
Cvičím, jezdím na kole, bubnuju. A když nedělám nic z toho, programuju. Chci se neustále zlepšovat, proto jsem rád, že jsem tu jako juniorní programátor dostal šanci. Celým vizuálem B[T] se proplétá raketka, já chtěl být v dětství astronaut. Tak jsem tu asi správně. To nebude náhoda.
Daniel Tomek
Marketing Analyst
více o mně
Jsem Danek a mám rád čísla. Narozdíl od lidí se totiž většinou chovají logicky. Učím se bidovat, abych se o vaše zbožákové účty mohl v budoucnu dobře starat. Mimo práci se starám o to, abych dodělal školu a moje přítelkyně a můj pes byli šťastní. Protože pak jsem šťastný i já.
Renata Burdiláková
Happiness Manager
více o mně
Jsem veselá optimistka a svoje růžové brýle odkládám jen málokdy. Dělá mi radost dělat lidem radost. Pořádám firemní večírky, teambuildingy a starám se o to, aby se všichni ve firmě měli fajn. Já se mám nejlíp na výletě na horách nebo doma s dobrou knížkou v ruce.
Rychlý kontakt
Rychlý kontakt x