menu
> O nás > Tým

BiddingManager tým

Jsme kolektiv zapálených profíků, kteří věří v BiddingManager
Heureka specialista logo
Šárka Dzidová
Šárka Dzidová
Head of Marketing
více o mně
Logo odborné poroty akce Shop Roku 2016 Mým dětským snem bylo stát se lékařkou. Nezachraňuji ale životy, vedu marketingové oddělení. V onlinu se pohybuji 6 let. Starám se o naši on-line komunikaci a o to, aby nás bylo na e-commerce scéně pořádně vidět. Kromě práce mám ráda humor, dobré jídlo, zvířata a filmy.
Lucie Steffková
Lucie Steffková
Chief Operations Officer
více o mně
Jako malá jsem chtěla být fotbalistkou, teď ale kopu za úplně jiný tým. Mým hřištěm se stal obchod a z pozice provozní ředitelky zodpovídám i za každodenní chod firmy. Baví mě vyhrávat, ale i pomáhat k výhře ostatním. Třeba volbou správného bidovacího nástroje. Už jste nás vyzkoušeli?
Členové týmu BiddingManager
Heureka specialista logo
Tomáš Pavelek
Tomáš Pavelek
Lead Product Owner
více o mně
Mám na starosti vývoj dlouhodobých komplexních projektů. Vedu metodicky tým Product Ownerů se kterými společně pomocí SCRUMu dodáváme nemožné na počkání a zázraky do tří dnů. Mám rád srandu, tatarák a příjemnou společnost, a toho všeho se mi v práci v hojné míře dostává.
Část týmu BiddingManager na akci
Dominika Pleváková
Dominika Pleváková
Sales Representative
více o mně
Když pominula klasická fascinace popelářským autem, rozhodla jsem se být kytaristkou ve slavné kapele. No, moc slavně to nedopadlo... Vás ale od slávy dělí třeba jen výběr správného bidovacího nástroje. A s tím vám rozhodně umím pomoci. Ozvěte se.
Část týmu BiddingManager
Martin Mohler
Martin Mohler
Lead Developer
více o mně
Profesně mě zajímají nové technologie a jejich zavádění do praxe. Soukromě zas ekologie, knížky a vaření. Školím kolegy vývojáře a snažím se o maximální efektivitu své i jejich práce. A když vypnu počítač? Nabírám síly v čajovnách nebo se věnuji svým potkanicím.
Hedvika Antošová
Hedvika Antošová
Back Office Manager
více o mně
Jsem zodpovědná za bezproblémový chod kanceláře. Pomáhám s administrativou, přípravou nejrůznějších podkladů a vůbec vším, co se právě namane. Od přípravy faktur, přes cestovní výkazy, vyřizování pošty až po zajištění akcí jako jsou teambuildingy a firemní večírky. Po práci se věnuju svým dvěma kočkám. Taky ráda čtu a koukám na filmy.
Tereza Hanzelková
Tereza Hanzelková
Product Owner
více o mně
Já jsem Terka, a pokud používáte Bidding[Manager], už mě určitě znáte. Každý den spolu řešíme optimalizaci vašich účtů, abyste na zbožácích dosahovali lepších výsledků. Miluju hory, sport a pocit z dobře odvedené práce. Nebaví mě škaredé počasí a to, když se na sebe lidi jen mračí.
Členové týmu BiddingManager v kanceláři
Členové týmu BiddingManager na pikniku
Daniel Tomek
Daniel Tomek
Marketing Analyst
více o mně
Jsem Danek a mám rád čísla. Narozdíl od lidí se totiž většinou chovají logicky. Učím se bidovat, abych se o vaše zbožákové účty mohl v budoucnu dobře starat. Mimo práci se starám o to, abych dodělal školu a moje přítelkyně a můj pes byli šťastní. Protože pak jsem šťastný i já.
Kateřina Kutá
Kateřina Kutá
Head of Finance & Accounting
více o mně
Vždycky jsem se chtěla hrabat v papírech, razítkovat a vyplňovat všechno, co se dá. Teď zodpovídám za ekonomický chod firmy, rozdávám úsměvy, výplatnice a faktury za služby B[T]. Ráda jezdím na lyžích a málokdy mě něco rozhodí. Když ale v mrazáku nenajdu hranolky a v lednici kečup, je se mnou k nevydržení :)
Nálepka BiddingTools
Soňa Holotová
Soňa Holotová
Sales Representative
více o mně
Miluji cestování, hory a zmrzlinu. Jsem ukecaná, trochu střelená a jdu do všeho po hlavě! A tyhle vlastnosti dennodenně využívám k práci. Pro XEMEL hledám nové možnosti uplatnění na trhu a taky další spokojené klienty. Přidáte se mezi ně i vy?
Heureka specialista logo
Marek Moravec
Marek Moravec
Product Owner
více o mně
Plánuju, organizuju, kontroluju a vyhodnocuju vše tak, abych zajistil kontinuální vývoj a hladký chod systému Bidding[Tools]. Mimo to analyzuju data a optimalizuju výkon vašich e-shopů.
Blanka Chamrádová
Blanka Chamrádová
Software Developer Junior
více o mně
Skoro celý život jsem chtěla být právník, pak jsem ale propadla kouzlu programování. V BiddingTools zatím nemám přiřazený žádný konkrétní projekt, takže je má práce různorodá, a to mě baví. Když zrovna neprogramuju, hraju počítačové hry nebo popíjím dobrou kávu.
Filip Dvorský
Filip Dvorský
Software Developer
více o mně
V práci mi říkají „Upír“ a jsem čerstvá krev v IT oddělení. Zakousl jsem se do programování pokročilých funkcí našeho bidovacího nástroje, takže pravidelný přísun nových zkušeností mám zajištěn. BiddingTools je služba, která řeší spoustu věcí za vás. Uvolní vám ruce od monotónních procesů, které vám doteď pily krev.
Dominik Vašíček
Dominik Vašíček
Software Developer
více o mně
Jsem Dominik a můj obvyklý pracovní den patří Xemelu. Vyvíjím back-end nástroje a podílím se na front-edu. Kromě toho poslouchám hudbu, čtu, piju dobré čaje a občas si zažongluju. Prostě relax na 100 způsobů.
Štěně v kanceláři
Michaela Pavelková
Michaela Pavelková
Product Owner
více o mně
Mám na starosti vývoj nástroje Xemel, komunikuju s vámi po mailu i telefonu, vyřizuju agendu. Řeším prostě vše, co se třeba jen okrajově týká Xemelu. A když po práci vypnu počítač, nasadím brusle nebo nacvičuji nové jógové pozice.
Členky týmu BiddingTools na MDŽ
Markéta Hanzelková
Markéta Hanzelková
Graphic Designer
více o mně
Jsem grafička. Nejvíce mě na grafice baví to, že můžu ukázat svoji fantazii a představivost. Mimo grafiku u nás v práci dělám taky administrativu, která je zrovna potřeba. Ve volném čase mě nejčastěji můžete potkat v nějaké dobré kavárně a mezi mé koníčky patří focení.
Jakub Dolba
Jakub Dolba
Xemel Co-Founder & Lead Developer
více o mně
Jsem hlavní vývojář Xemelu a moc mě baví sledovat, jak nám nástroj před očima dospívá. Než budu starý já, chtěl bych navštívit všechny země světa. Ještě mi jich sto a něco zbývá, takže minimálně na pár let mám ve volném čase co dělat.
Členové týmu BiddingTools jako Superman
Adam Komenda
Adam Komenda
Software Developer
více o mně
Klukovský sen být popelářem jsem zahodil do koše a začal programovat. Baví mě hledat nová řešení, nové cesty. Mám rád, když se projekt hýbe dopředu, a taky když se hýbu já. Dělám sporty všeho druhu, ale topka je beachvolleyball. Pohyb, léto, písek... Paráda.
Filip David
Filip David
Marketing Analyst
více o mně
Jestli jsem křestním David nebo Filip teď není až tak podstatné. Důležité je, že (i díky mně) vám služba Bidding[Tools] šetří čas a peníze. Analyzuju data, páruju a optimalizuju výkon e-shopů. Po práci jsem rád s rodinou nebo přáteli. A to křestní jméno? Filip.
Část členů týmu BiddingTools na akci Seznamu
Člen týmu BiddingManager na školení
Ondřej Slíva
Ondřej Slíva
Software Developer
více o mně
Cvičím, jezdím na kole, bubnuju. A když nedělám nic z toho, programuju. Chci se neustále zlepšovat, proto jsem rád, že jsem tu jako juniorní programátor dostal šanci. Celým vizuálem B[T] se proplétá raketka, já chtěl být v dětství astronaut. Tak jsem tu asi správně. To nebude náhoda.
Rychlý kontakt
Rychlý kontakt x